Location : Home > A > ASD-12.000MHZ-LC-T
ASD-12.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASD-12.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASD-12.000MHZ-LC-T OSC XO 12.000MHZ HCMOS SMD 56939 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASD-12.000MHZ-LC-T OSC XO 12.000MHZ HCMOS SMD 41515 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASD-12.000MHZ-LC-T OSC XO 12.000MHZ HCMOS SMD 98510 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASD-12.000MHZ-LC-T OSC XO 12.000MHZ HCMOS SMD 98510 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-036-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-87-036-20-001101 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-036-20-001101 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-036-20-001101 Preci-Dip 288890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-87-236-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-236-41-006101 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-236-41-006101 Preci-Dip 156950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-236-41-006101 Preci-Dip 298970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
150250-2020-TH Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
316-87-111-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-111-41-004101 Preci-Dip 157840 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-111-41-004101 Preci-Dip 298490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395233820 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1691250000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1691250000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 3.50MM 16POS TPC Global Service Co.Ltd.
1691250000 Weidmuller 157380 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1691250000 Weidmuller 299090 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com