Location : Home > 5 > 520R05HT40M0000
520R05HT40M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520R05HT40M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R05HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 98710 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
520R05HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 139390 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R05HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 31615 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R05HT40M0000 OSC TCXO 40.000MHZ CLP SNWV SMD 139390 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
40-C300-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
40-C300-11 Aries Electronics 157850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-C300-11 Aries Electronics 277970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-C300-11 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
831-87-035-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-87-035-20-001101 Preci-Dip 147380 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-035-20-001101 Preci-Dip 288570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
210-13-314-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
210-13-314-41-001000 IC 59600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
210-13-314-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157650 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
210-13-314-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68685-414LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
68685-414LF 6589 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
68685-414LF Amphenol FCI 277750 2016+ CONN RCPT 14POS .100 SNG ROW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68685-414LF IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
432113-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432113-11-0 IC 59590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-115-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-115-41-007101 Preci-Dip 157840 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-115-41-007101 Preci-Dip 298490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-83-021-10-229101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
805-83-021-10-229101 Preci-Dip 157050 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Unitronix Electronics Limited
805-83-021-10-229101 Preci-Dip 299110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0874371043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin