Location : Home > 5 > 520R05HT38M4000
520R05HT38M4000
Share on FacebookShare on Facebook
520R05HT38M4000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R05HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 139490 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R05HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 31715 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R05HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 139490 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520R05HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 57139 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520R05HT38M4000 OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD 98910 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
21-0503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 21POS GOLD
21-0503-30 Aries Electronics 157270 2016+ CONN SOCKET SIP 21POS GOLD Unitronix Electronics Limited
21-0503-30 Aries Electronics 278610 2016+ CONN SOCKET SIP 21POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
22-6503-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-6503-31 Aries Electronics 147780 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-6503-31 Aries Electronics 277290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325223-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
0009483145 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold