Location : Home > 5 > 520R05HT20M0000
520R05HT20M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520R05HT20M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520R05HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139690 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520R05HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 31915 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520R05HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139690 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520R05HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 57339 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520R05HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 97350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DS20-GN Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Green 12-22 AWG
DS20-GN Eaton 147170 2016+ TERMINAL BLOCK 20A GREEN Unitronix Electronics Limited
DS20-GN IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DS20-GN NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-3518-111 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-3518-111 Aries Electronics 157110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-3518-111 Aries Electronics 278190 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16-3518-111 IC 56410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
22-1508-20 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
22-1508-20 Aries Electronics 157610 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-1508-20 Aries Electronics 279070 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TB345-06 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.562" (14.27mm) Barrier Block Connector, Screws
TB345-06 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TB345-06 NEW 87590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TB345-06 NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
399-43-107-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
399-43-107-10-003000 IC 59800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-43-051-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 51 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-282822-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-282822-9 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-282822-9 TE Connectivity AMP Connectors 298410 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-282822-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 19POS 5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
1726580000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1726580000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 18POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1726580000 Weidmuller 157010 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1726580000 Weidmuller 297390 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37048-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37048-17-0 IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37048-17-0 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3041846 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3041846 Phoenix Contact 157239 2015+ SPV 2 5/14 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3041846 Phoenix Contact 231820 1538+ SPV 2 5/14 Alphatek Technology Limited
3041846 Phoenix Contact 297290 2016+ SPV 2 5/14 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0702800607 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1-770849-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 13 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1-770849-3 Electronics 27729 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-770849-3 Original 40074 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1-770849-3 Semiconductor 20435 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-770849-3 STOCK 46990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
5431084 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole