Location : Home > A > ASFLMPC-20.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-20.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-20.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-20.000MHZ-LR-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 139600 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMPC-20.000MHZ-LR-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 61975 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-20.000MHZ-LR-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 139600 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMPC-20.000MHZ-LR-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 57249 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-20.000MHZ-LR-T OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD 78210 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
66925-040LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
08-8300-210C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-8300-210C Aries Electronics 157110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-8300-210C Aries Electronics 277990 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1709690000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1709690000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 11POS BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1709690000 Weidmuller 156930 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1709690000 Weidmuller 297710 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1825093-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
1825093-1 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1825093-1 Semiconductor 21483 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1825093-1 STOCK 43370 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
1825093-1 TYCO/WSI 10000 17+ stander package EKT Electronics Co., Ltd
850-10-050-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
850-10-050-40-001101 Preci-Dip 157680 2016+ CONN HDR 50POS 1.27MM SMD R/A Unitronix Electronics Limited
850-10-050-40-001101 Preci-Dip 288850 2016+ CONN HDR 50POS 1.27MM SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
51090-1400 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)
51090-1400 Electronics 25189 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
51090-1400 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
61900319521 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
61900319521 Wurth Electronics Inc 147470 2016+ HEADER 3POS PIN R/A 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
61900319521 Wurth Electronics Inc 8000 2012+ HEADER 3POS PIN R/A 2.54MM T/H Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
61900319521 Wurth Electronics Inc 8000 2012+ HEADER 3POS PIN R/A 2.54MM T/H Global Thunder Electronics Co.,Ltd
653102124022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Tin