Location : Home > 5 > 520N25HT16M3690
520N25HT16M3690
Share on FacebookShare on Facebook
520N25HT16M3690 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139950 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 32175 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 139950 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 57599 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N25HT16M3690 OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD 97610 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0901471332 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold