Location : Home > 5 > 520N25HT16M3680
520N25HT16M3680
Share on FacebookShare on Facebook
520N25HT16M3680 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139850 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 32075 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 139850 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 57499 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N25HT16M3680 OSC TCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD 97410 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
814-22-058-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 58 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-058-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-058-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-058-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 58POS DUAL .275 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-058-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 58POS DUAL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0395337822 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1971598-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1971598-1 IC 60080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-104681-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold