Location : Home > 5 > 520M25DT19M2000
520M25DT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520M25DT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520M25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139780 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520M25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 42005 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520M25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139780 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520M25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57429 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520M25DT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97290 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-098-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
853-87-016-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
853-87-016-30-002101 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
853-87-016-30-002101 Preci-Dip 157210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-016-30-002101 Preci-Dip 297910 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791091012 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold