Location : Home > 5 > 520L15HT26M0000
520L15HT26M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520L15HT26M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L15HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139370 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L15HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 31595 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L15HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 139370 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L15HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 57019 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L15HT26M0000 OSC TCXO 26.000MHZ CLP SNWV SMD 98570 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433210-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433210-11-0 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
432601-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432601-10-0 IC 59180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFM210-LPSE-D44-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 88 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
325312-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
419-10-264-00-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Mating Target Connector Through Hole
419-10-264-00-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147120 2016+ CONN SPRING TARGET DL 64POS PCB Unitronix Electronics Limited
419-10-264-00-002000 N/A 99 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
172164-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural
172164-1 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
172164-1 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
172164-1 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-87456-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
1-87456-3 Electronics 27269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-87456-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1-87456-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-87456-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
860-10-011-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
860-10-011-10-001101 Preci-Dip 157650 2016+ CONN HDR 11POS 1MM T/H Unitronix Electronics Limited
860-10-011-10-001101 Preci-Dip 298150 2016+ CONN HDR 11POS 1MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-91-2180 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
15-91-2180 Electronics 26569 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
15-91-2180 Electronics 26569 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
15-91-2180 STOCK 43700 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1729160000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1729160000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1729160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 16POS SN OR EKT Electronics Co., Ltd
1729160000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB HDR 3.5MM 16POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1729160000 Weidmuller 157030 2016+ TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited