Location : Home > 5 > 520L15HT20M0000
520L15HT20M0000
Share on FacebookShare on Facebook
520L15HT20M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520L15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139470 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520L15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 31695 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520L15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 139470 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520L15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 57119 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520L15HT20M0000 OSC TCXO 20.000MHZ CLP SNWV SMD 98970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5-1571557-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 120 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1277570000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1277570000 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1277570000 Weidmuller 147720 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1277570000 Weidmuller 297990 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431601-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws