Location : Home > 5 > 516D336M063LM7BE3
516D336M063LM7BE3
Share on FacebookShare on Facebook
516D336M063LM7BE3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
184-24007 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways HD SLOTTED DUCT 2X4
RL80J821MDN1PX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
RL80J821MDN1PX NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RL80J821MDN1PX NICHICON 40000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
RL80J821MDN1PX NICHICON 40000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
B41851A8106M8 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
B41851A8106M8 EPCOS 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded AL-ELKO SINGLE ENDED 10UF 63 EKT Electronics Co., Ltd
B41851A8106M8 EPCOS 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded AL-ELKO SINGLE ENDED 10UF 63 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B41851A8106M8 EPCOS (TDK) 992200 NEW RoHS CAP ALUM 10UF 20 63V RADIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
ECE-T1EA823FA Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 82000UF 20% 25V SNAP
ECE-T1EA823FA Panasonic Electronic Component 600700 1532+ CAP ALUM 82000UF 20 25V SNAP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EEU-FC1A682SB Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
EEU-FC1A682SB Panasonic Electronic Component 1456400 2015+ CAP ALUM 6800UF 20 10V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
EGXE250ELL471MJ20S Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
EGXE250ELL471MJ20S NIPPONCHEMI-CON 46115 17+ DIP-2 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EGXE250ELL471MJ20S NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UCYW6120MPD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 12UF 20% 420V RADIAL
UCYW6120MPD Nichicon 695400 1532+ CAP ALUM 12UF 20 420V RADIAL Alphatek Technology Limited
UCYW6120MPD Nichicon 78730 2015+ CAP ALUM 12UF 20 420V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UCYW6120MPD Nichicon 800600 NEW RoHS CAP ALUM 12UF 20 420V RADIAL FindCores Electronics Inc.
UPW1E222MHD6TN Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
UPW1E222MHD6TN Nichicon 79010 2015+ CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UPW1E222MHD6TN Nichicon 803300 1532+ CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL Alphatek Technology Limited
UPW1E222MHD6TN Nichicon 908500 NEW RoHS CAP ALUM 2200UF 20 25V RADIAL FindCores Electronics Inc.
GRM0225C1E8R8BA03L Capacitors Ceramic Capacitors 8.8pF ¡À0.1pF 25V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 01005 (0402 Metric) 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
885012206017 Capacitors Ceramic Capacitors 0.033¦ÌF ¡À10% 10V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)