Location : Home > E > ECQ-E4184JF3
ECQ-E4184JF3
Share on FacebookShare on Facebook
ECQ-E4184JF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ECQ-E4184JF3 Film Capacitors 400DC 0.18uF 5 L/S =7.5mm 80,000 Panasonic Electronic Component 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ECQ-E4184JF3 CAP FILM 0.18UF 400VDC RADIAL 1204100 Panasonic Electronic Component 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1068150003 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving CAPILLARY TUBING .0002" AMBER
861101484015 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP