Location : Home > 5 > 5022-162J
5022-162J
Share on FacebookShare on Facebook
5022-162J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
5022-162J Original New 58920 RoHS Compl 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
5022-162J INDUCTOR 1.60UH 5 TOLERANCE SMD 46370 API Delevan 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-15E-68-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM L-TAB T412
ATS-03G-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
VS-VSKN105/06 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE DIODE 600V 105A ADD-A-PAK
VS-VSKN105/06 IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKN105/06 NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A14950-05 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX 550,DC1 9" X 9"
A14950-05 IC 40260 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A14950-05 NEW 79130 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-14A-173-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM R-TAB
ATS-20D-49-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T412
ATS-06H-153-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB
PSM4-101M-10B Filters Feed Through Capacitors 100pF Feed Through Capacitor 200V 10A 0.5 mOhm 3-PSM
PSM4-101M-10B Spectrum Advanced Specialty Pr 94600 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
R905-12 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.750" (19.05mm) 3/4" White