Location : Home > S > SCRH127/LD-120
SCRH127/LD-120
Share on FacebookShare on Facebook
SCRH127/LD-120 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SCRH127/LD-120 INDUCTOR SMD 12UH 6.45A 1KHZ 62485 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
SCRH127/LD-120 INDUCTOR SMD 12UH 6.45A 1KHZ 57759 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SCRH127/LD-120 INDUCTOR SMD 12UH 6.45A 1KHZ 47970 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com