Location : Home > 5 > 500C153T050BC2B
500C153T050BC2B
Share on FacebookShare on Facebook
500C153T050BC2B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
500C153T050BC2B CAP ALUM 15000UF 50V SCREW 807900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
500C153T050BC2B 789654 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
500C153T050BC2B CAP ALUM 15000UF 50V SCREW 1548400 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
500C153T050BC2B CAP ALUM 15000UF 50V SCREW 913100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
500C153T050BC2B Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal 15000uF 50V 10+50 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd