Location : Home > B > B41231B5189M
B41231B5189M
Share on FacebookShare on Facebook
B41231B5189M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41231B5189M CAP ALUM 18000UF 20 25V SNAP 681800 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B41231B5189M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B41231B5189M CAP ALUM 18000UF 20 25V SNAP 787000 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41231B5189M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 18000 F 25V 30X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com