Location : Home > 4 > 4816P-T02-334LF
4816P-T02-334LF
Share on FacebookShare on Facebook
4816P-T02-334LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4816P-T02-334LF Resistor Networks & Arrays 330K 2 16Pin SMT 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4816P-T02-334LF RES ARRAY 330K OHM 15 RES 16SOIC 699800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4816P-T02-334LF RES ARRAY 330K OHM 15 RES 16SOIC 699800 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-2176088-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/6W 0603
2-2176088-9 TE Connectivity AMP Connectors 1511800 2015+ RES SMD 1.5K OHM 0.1 1/6W 0603 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-2176088-9 TE Connectivity AMP Connectors 781600 1534+ RES SMD 1.5K OHM 0.1 1/6W 0603 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
2-2176088-9 TE Connectivity AMP Connectors 876800 2015+ RES SMD 1.5K OHM 0.1 1/6W 0603 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com