Location : Home > 4 > 4604X-101-271LF
4604X-101-271LF
Share on FacebookShare on Facebook
4604X-101-271LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4604X-101-271LF RES ARRAY 270 OHM 3 RES 4SIP 1226400 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4604X-101-271LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4604X-101-271LF Resistor Networks & Arrays 270ohm 2 4Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4604X-101-271LF Resistor Networks & Arrays 270ohm 2 4Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd