Location : Home > 4 > 4816P-T01-331LF
4816P-T01-331LF
Share on FacebookShare on Facebook
4816P-T01-331LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4816P-T01-331LF Resistor Networks & Arrays 330ohm 2 16Pin SMT 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4816P-T01-331LF standard package with RoHS 43200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4816P-T01-331LF RES ARRAY 330 OHM 8 RES 16SOIC 887600 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4816P-T01-331LF RES ARRAY 330 OHM 8 RES 16SOIC 892400 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited