CW01082K00JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 82K OHM 13W 5% AXIAL
CW01082K00JE123 IC 39240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01082K00JE123 Vishay Dale 583900 1537+ RES 82K OHM 10W 5 AXIAL Alphatek Technology Limited
CW01082K00JE123 Vishay Dale 689100 17+/18+ RES 82K OHM 10W 5 AXIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.