Location : Home > 4 > 4610X-101-182LF
4610X-101-182LF
Share on FacebookShare on Facebook
4610X-101-182LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4610X-101-182LF RES ARRAY 1.8K OHM 9 RES 10SIP 700100 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4610X-101-182LF RES ARRAY 1.8K OHM 9 RES 10SIP 604900 Bourns Inc. 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
4610X-101-182LF na 500 BourNS/TI 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
4610X-101-182LF Resistor Networks & Arrays 10pins 1.8Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com