Location : Home > 4 > 4607X-101-182LF
4607X-101-182LF
Share on FacebookShare on Facebook
4607X-101-182LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4607X-101-182LF Resistor Networks & Arrays 7pins 1.8Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4607X-101-182LF RES ARRAY 1.8K OHM 6 RES 7SIP 1429300 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4607X-101-182LF 2012+ 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
4607X-101-182LF Resistor Networks & Arrays 7pins 1.8Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
4607X-101-182LF Resistor Networks & Arrays 7pins 1.8Kohms Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd