CW01051R10JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 51.1 OHM 13W 5% AXIAL
CW01051R10JE123 IC 39460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01051R10JE123 NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01051R10JE123 Vishay Dale 599200 RES 51.1 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com