Location : Home > 4 > 445W32F30M00000
445W32F30M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445W32F30M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445W32F30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445W32F30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD 57619 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445W32F30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445W32F30M00000 CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD 139970 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433115-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)