Location : Home > 4 > 445C3XK24M57600
445C3XK24M57600
Share on FacebookShare on Facebook
445C3XK24M57600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C3XK24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD 97330 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XK24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD 57879 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C3XK24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD 97330 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C3XK24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 8PF SMD 140230 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
796981-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)