Location : Home > 4 > 445C3XE24M57600
445C3XE24M57600
Share on FacebookShare on Facebook
445C3XE24M57600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C3XE24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD 97530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445C3XE24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD 57779 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
445C3XE24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD 97530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C3XE24M57600 CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD 140130 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1771370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 8-22 AWG