Location : Home > 4 > 445C33L27M00000
445C33L27M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33L27M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33L27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 62335 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C33L27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 88190 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33L27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 57609 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33L27M00000 CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD 88190 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211139 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Disconnect Black 1-14 AWG