Location : Home > O > OSTVL12B151
OSTVL12B151
Share on FacebookShare on Facebook
OSTVL12B151 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
OSTVL12B151 TERM BLOCK HDR 12POS R/A 2.5MM 157510 On Shore Technology Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431115-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431115-02-0 IC 59290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ16115300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ16115300J0G Amphenol FCI 157680 2016+ 350 TB PLUGGABLE PLUG WF Unitronix Electronics Limited
TJ16115300J0G IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ16115300J0G NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1766563 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1766563 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1766563 Phoenix Contact 288730 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS VERT 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com