Location : Home > 4 > 445C33F12M00000
445C33F12M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33F12M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33F12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 89130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33F12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 57739 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33F12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 89130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C33F12M00000 CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD 89130 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-028-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
310-41-120-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0386906326 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate