Location : Home > 4 > 445C33C25M00000
445C33C25M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33C25M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33C25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD 88310 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33C25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD 57839 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33C25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD 88310 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
445C33C25M00000 CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD 88310 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
05-7880-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 5POS TIN
05-7880-10 Aries Electronics 157340 2016+ CONN SOCKET SIP 5POS TIN Unitronix Electronics Limited
05-7880-10 Aries Electronics 277330 2016+ CONN SOCKET SIP 5POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-147105-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
2-147105-0 IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-83-081-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 81 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
42-6575-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN
42-6575-18 Aries Electronics 147120 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Unitronix Electronics Limited
42-6575-18 Aries Electronics 288090 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com