Location : Home > 4 > 445C33C16M00000
445C33C16M00000
Share on FacebookShare on Facebook
445C33C16M00000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
445C33C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 61925 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
445C33C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 87990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
445C33C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 57199 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445C33C16M00000 CRYSTAL 16.0000MHZ 16PF SMD 87990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
12-3503-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD
12-3503-30 Aries Electronics 156960 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD Unitronix Electronics Limited
12-3503-30 Aries Electronics 278730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 12POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com