Location : Home > D > DF11G-26DP-2V(50)
DF11G-26DP-2V(50)
Share on FacebookShare on Facebook
DF11G-26DP-2V(50) distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF11G-26DP-2V(50) CONN HEADER 26POS 2MM SMD GOLD 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-823-90TWR Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 20POS TIN
20-823-90TWR Aries Electronics 157730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-823-90TWR Aries Electronics 278150 2016+ CONN IC DIP SOCKET 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-823-90TWR IC 59690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-796866-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-796866-5 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-796866-5 TE Connectivity AMP Connectors 297930 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-796866-5 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-796866-5 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 15POS R/A 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
122-13-324-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
122-13-324-41-001000 IC 57340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
122-13-324-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
122-13-324-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147080 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
122-13-324-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1684190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1684190000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLL 5.08 90 21POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1684190000 Weidmuller 147590 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1684190000 Weidmuller 297410 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-042-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold