Location : Home > 4 > 4308R-101-181LF
4308R-101-181LF
Share on FacebookShare on Facebook
4308R-101-181LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
4308R-101-181LF Resistor Networks & Arrays 18ohm 8Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4308R-101-181LF standard package with RoHS 43230 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
4308R-101-181LF RES ARRAY 180 OHM 7 RES 8SIP 893100 Bourns Inc. 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4308R-101-181LF RES ARRAY 180 OHM 7 RES 8SIP 797900 Bourns Inc. 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
4308R-101-181LF Resistor Networks & Arrays 18ohm 8Pin Bussed 80000 Bourns 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd