Location : Home > R > RNC55H18R7FSB14
RNC55H18R7FSB14
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143152G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 14SOIC
767143152G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 14Pin 2 Isolated Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com