Location : Home > 4 > 425F11A024M0000
425F11A024M0000
Share on FacebookShare on Facebook
425F11A024M0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
425F11A024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD 98850 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
425F11A024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD 139420 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
425F11A024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD 61795 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
425F11A024M0000 CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD 139420 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387513302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate