Location : Home > A > ASVMPC-10.000MHZ-LR-T
ASVMPC-10.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASVMPC-10.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASVMPC-10.000MHZ-LR-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 139980 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASVMPC-10.000MHZ-LR-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 62355 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASVMPC-10.000MHZ-LR-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 139980 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASVMPC-10.000MHZ-LR-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 57629 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASVMPC-10.000MHZ-LR-T OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD 79130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
910389 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-22 AWG
910389 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLK RAIL MNT 35 PA BG EKT Electronics Co., Ltd
910389 IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1701570 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.098" (2.50mm) 90¡ã, Right Angle Surface Mount