Location : Home > 4 > 416F50035ASR
416F50035ASR
Share on FacebookShare on Facebook
416F50035ASR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F50035ASR CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT 140130 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F50035ASR CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT 42355 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F50035ASR CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT 140130 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F50035ASR CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT 57779 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F50035ASR CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT 97730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
207530-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Header Connector 0.197" (5.00mm) Through Hole Tin-Lead