Location : Home > 4 > 416F40635CTT
416F40635CTT
Share on FacebookShare on Facebook
416F40635CTT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40635CTT CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 139630 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40635CTT CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 41855 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F40635CTT CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 139630 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40635CTT CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 57279 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40635CTT CRYSTAL 40.610 MHZ 6PF SMT 98530 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
346-43-122-41-013000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 22POS GOLD
346-43-122-41-013000 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-43-122-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157240 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
346-43-122-41-013000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279010 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
350762-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Header Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold