Location : Home > 4 > 416F40612AST
416F40612AST
Share on FacebookShare on Facebook
416F40612AST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40612AST CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT 139550 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40612AST CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT 41775 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F40612AST CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT 139550 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40612AST CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT 57199 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40612AST CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT 98730 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0872634423 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold