Location : Home > 4 > 416F40612CDT
416F40612CDT
Share on FacebookShare on Facebook
416F40612CDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40612CDT CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 139430 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40612CDT CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 41655 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F40612CDT CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 139430 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40612CDT CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 57079 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40612CDT CRYSTAL 40.610 MHZ 18PF SMT 97970 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-129-01-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-87-025-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-87-025-30-001101 IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-025-30-001101 Preci-Dip 147130 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-025-30-001101 Preci-Dip 288310 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546211-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1546211-8 IC 57790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546211-8 TE Connectivity AMP Connectors 157880 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1546211-8 TE Connectivity AMP Connectors 297470 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1546211-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 8POS VERT 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
009155003002016 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 3 Position Spring Battery Contact Connector Surface Mount
325220-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws