Location : Home > 4 > 416F40612CAT
416F40612CAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F40612CAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F40612CAT CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT 139330 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F40612CAT CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT 41555 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F40612CAT CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT 139330 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F40612CAT CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT 56979 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F40612CAT CRYSTAL 40.610 MHZ 10PF SMT 97990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-43-055-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold