Location : Home > 4 > 416F384X2ILR
416F384X2ILR
Share on FacebookShare on Facebook
416F384X2ILR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F384X2ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 98990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F384X2ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 98990 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F384X2ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 140160 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F384X2ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 62535 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0268860000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-28 AWG
ATX2R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 14-24 AWG
ATX2R Amphenol PCD 146990 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM RED Unitronix Electronics Limited
ATX2R Amphenol PCD 287890 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com