Location : Home > 4 > 416F384X2ADR
416F384X2ADR
Share on FacebookShare on Facebook
416F384X2ADR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F384X2ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139610 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F384X2ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 41835 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F384X2ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 139610 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F384X2ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 57259 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F384X2ADR CRYSTAL 38.400 MHZ 18PF SMT 99110 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386913316 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
24-3574-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN
24-3574-10 Aries Electronics 157260 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Unitronix Electronics Limited
24-3574-10 Aries Electronics 278810 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 24POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
37-0501-30 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 37POS TIN
37-0501-30 Aries Electronics 147320 2016+ CONN SOCKET SIP 37POS TIN Unitronix Electronics Limited
37-0501-30 Aries Electronics 277610 2016+ CONN SOCKET SIP 37POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
37-0501-30 IC 59760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
431110-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431110-17-0 IC 59640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325015-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)