Location : Home > 4 > 416F384X2AAR
416F384X2AAR
Share on FacebookShare on Facebook
416F384X2AAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F384X2AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F384X2AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 41845 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F384X2AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 139620 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F384X2AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 57269 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F384X2AAR CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 97350 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
A307209R50 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.437" (11.10mm) Barrier Block Connector, Screws
A307209R50 Eaton 157390 2016+ CONN BARRIER STRIP 9CIRC 0.437 Unitronix Electronics Limited
A307209R50 IC 40190 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A307209R50 NEW 97650 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2013620-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF 989POS GOLD
2013620-1 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
2013620-1 TE Connectivity AMP Connectors 157430 2016+ CONN SOCKET PGA ZIF 989POS GOLD Unitronix Electronics Limited
2013620-1 TE Connectivity AMP Connectors 277550 2016+ CONN SOCKET PGA ZIF 989POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-43-101-41-007000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 1 Position Receptacle Connector Through Hole Gold