Location : Home > 4 > 416F38433ISR
416F38433ISR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38433ISR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38433ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 99210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F38433ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 99210 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F38433ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 140150 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38433ISR CRYSTAL 38.400 MHZ SERIES SMT 62525 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
20-71000-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 20POS TIN
20-71000-10 Aries Electronics 157220 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Unitronix Electronics Limited
20-71000-10 Aries Electronics 277450 2016+ CONN SOCKET SIP 20POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20-71000-10 IC 59280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
299-43-636-10-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
299-43-636-10-002000 39084 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
299-43-636-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
23-0501-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 23POS GOLD
23-0501-21 Aries Electronics 147550 2016+ CONN SOCKET SIP 23POS GOLD Unitronix Electronics Limited
23-0501-21 Aries Electronics 279090 2016+ CONN SOCKET SIP 23POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
23-0501-21 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
24-3508-312 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-3508-312 Aries Electronics 147730 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-3508-312 Aries Electronics 291950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1611620000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1611620000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1611620000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 8POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1611620000 Weidmuller 157390 2016+ TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
851-83-017-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
851-83-017-20-001101 Preci-Dip 147440 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-017-20-001101 Preci-Dip 298910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0901471307 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-2132230-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
1-2132230-6 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-2132230-6 TE Connectivity AMP Connectors 157860 2016+ CONN HEADER 16POS VERT 2.5MM Unitronix Electronics Limited
1-2132230-6 TE Connectivity AMP Connectors 287690 2016+ CONN HEADER 16POS VERT 2.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1277730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1277730000 Weidmuller 157070 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1277730000 Weidmuller 298910 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185306323 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle