Location : Home > 4 > 416F38433ILR
416F38433ILR
Share on FacebookShare on Facebook
416F38433ILR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38433ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 99010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
416F38433ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 99010 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F38433ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 140050 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38433ILR CRYSTAL 38.400 MHZ 12PF SMT 62425 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ASGA2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 14-22 AWG
ASGA2 Amphenol PCD 147440 2016+ TERM BLOCK ANGLED GROUND 5MM Unitronix Electronics Limited
ASGA2 Amphenol PCD 288910 2016+ TERM BLOCK ANGLED GROUND 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com