Location : Home > 4 > 416F38425CTT
416F38425CTT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38425CTT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38425CTT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 139480 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38425CTT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 41705 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38425CTT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 139480 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38425CTT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 57129 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38425CTT CRYSTAL 38.400 MHZ 6PF SMT 97750 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-93-131-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-93-131-41-001000 IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
315-93-131-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147280 2016+ CONN STRIP SOCKET 31POS LO PRO Unitronix Electronics Limited
315-93-131-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 288810 2016+ CONN STRIP SOCKET 31POS LO PRO Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-93-006-61-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-93-006-61-001000 IC 56160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-93-006-61-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147190 2016+ CONN SOCKET 6POS .100 L.104 Unitronix Electronics Limited
801-93-006-61-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 289190 2016+ CONN SOCKET 6POS .100 L.104 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com