Location : Home > A > ASEMB-24.000MHZ-LC-T
ASEMB-24.000MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMB-24.000MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMB-24.000MHZ-LC-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 79050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMB-24.000MHZ-LC-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 57569 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMB-24.000MHZ-LC-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 79050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMB-24.000MHZ-LC-T OSC MEMS 24.000MHZ CMOS SMD 139920 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
953240-2000-AR-PR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
953240-2000-AR-PR 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
953240-2000-AR-PR 3M 8000 2012+ CONN SOCKET 40POS 2MM VERT SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
953240-2000-AR-PR IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
953240-2000-AR-PR STOCK 45620 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
PPTC322LJBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PPTC322LJBN-RC 39435 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
PPTC322LJBN-RC Distributor 162330 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
PPTC322LJBN-RC IC 36522 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
PPTC322LJBN-RC STOCK 46460 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
310-87-125-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
310-87-125-41-205101 IC 57530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-125-41-205101 Preci-Dip 157550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1806038 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1806038 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1806038 Phoenix Contact 147620 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1806038 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0428203213 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.394" (10.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
1036450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 28 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1036450000 Weidmuller 156940 2016+ CONN HEADER 28POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1036450000 Weidmuller 297410 2016+ CONN HEADER 28POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0050579504 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)