Location : Home > 4 > 416F38413CAT
416F38413CAT
Share on FacebookShare on Facebook
416F38413CAT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
416F38413CAT CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 140020 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F38413CAT CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 42245 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
416F38413CAT CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 140020 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
416F38413CAT CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 57669 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F38413CAT CRYSTAL 38.400 MHZ 10PF SMT 97650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0022162180 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
823-22-036-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 36 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-036-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-036-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-036-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 36POS DUAL .137 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
823-22-036-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 36POS DUAL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd