Location : Home > 5 > 520N15CT19M2000
520N15CT19M2000
Share on FacebookShare on Facebook
520N15CT19M2000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
520N15CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139520 CTS-Frequency Controls 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
520N15CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 31745 CTS-Frequency Controls 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
520N15CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 139520 CTS-Frequency Controls NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
520N15CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 57169 CTS-Frequency Controls 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
520N15CT19M2000 OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD 97650 CTS-Frequency Controls 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2775210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Disconnect Gray 10-30 AWG
2775210 Phoenix Contact 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2775210 Phoenix Contact 147320 2016+ FEED-THRU TERM BLOCK 24-12 AWG Unitronix Electronics Limited
2775210 Phoenix Contact 8000 2012+ FEED-THRU TERM BLOCK 24-12 AWG TPC Global Service Co.Ltd.
431715-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431715-10-0 IC 59500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-530780-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 120 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold